kineziologie TSI

TSI-Tělová svalová informace se touto metodou dá přečíst na každém znás. Jednoduchým testem lze zjistit energetickou nerovnováhu v těle. Vychází z nauky tradiční čínské medicíny o energetických drahách a meridiánů. 

Zjistíme zda jde o duševní, fyzyckou, nebo biochemickou nerovnováhu.

Tělo nám přesně řekne, kde nerovnováha je, jak na těle, tak na duši.

Přirovnám to k znovu napojení na svoje tělo, tak aby srávně fungovalo. 

Lze ji použít na zjištění vhodnosti určité potraviny, léku, na pohybové paralýzi, alergie, poruchy učení... ,nebo různé jiné diagnozy nazvané západní medicínou. Většinou u kterých se člověk necítí napojen na svoje tělo, nebo mu neslouží tak jak má. A z toho plynoucí různé problémy pro západní medicínu neřešitelné.

Pracuje se s energetickým polem...proto lze i například léčit testováním vašeho těla někoho jiného, jen musíte mít sebou blízkou věc toho dotyčného, kterou často používá. (část oblečení, talisman, klíče,... Je vhodná například k zrušení trauma ze zubaře u svého dítěte......vlastní zkušenost :)  

Pokud není přerušen fyzicky nervový systém, pak lze říct, že je tato metoda pro vás jako stvořená.

Její možnosti jsou opravdu velké, i když se na první pohled zdá, že je to jako čarování, protože se zde pracuje s energiema. V konečném důsledku její přínos pocítíte na vlastní kůži. Někdy je blahodárné, ten rozum vypnout! :)