Reference

Profesionální přístup a zároveň skvělý zážitek

Josef 25.10.2017
Masáž probíhá ve velmi příjemném prostředí. Pan Martin vykonává svou práci velmi profesionálně a poctivě. Zároveň oceňuji individuální přístup.Opravdu mohu vřele dopručit.

nejlepší pocit

Marcela 02.10.2017
Ve svém životě jsem chodila k řadě masérů. Díky mé pracovní vytíženosti na mě bývá dost práce. Ještě ale nikdy jsem od maséra neodcházela s takovou lehkostí a pocitem uvolnění. I přesto, že to byla má první návštěva, měla jsem z Martina velmi dobrý pocit. Děkuji, ráda se budu vracet.

Plzeň

Duha Ferda 03.05.2017
“tady duha ferdinand plzen.neni co dodat.byl jsem u mnoha odborniku a maseru,ale jako je vazeny pan inzenyr..slezak martin z plzne..,tak to jsem se jeste nesetkal,perfektni maser..perfektni clovek,ktery umi dat svetlo do duse.muzu rict,ze ma velike zkusenosti.a je velmi inteligentni a moc hodny clovek je to zkratka,,,,,profesional....mohu vrele doporucit vam vsem novym zakaznikum uz bych jineho masera nechtel,taky chci rict,ze by mohl klidne delat,psychologa co se tyce na pozvednuti dobre nalady”

Stojí to za to jet i z Prahy!

Inga Mikshina 05.04.2017
Na masáž chodím pravidelně. A mohu říct, že masáž od Martina byla jedna z těch nejlepších co jsem kdy zažila. Obyvatelé Plzni, máte velké štěstí, že tak citlivého odborníka máte poblíž. Těším se na další návštěvu a moc krat dekuji!

pozdrav z Prahy

Roman 01.04.2017
Pana Martina Slezáka doporučuju v každém případě. I moje zanedbané tělo dokázal vrátit k životaplnému stavu během jedne masáže.
Děkuji mnohokrát!

více než spokojenost

Jana 21.03.2017
Velice příjemná masáž! Akupresurní prvky jsou "labůžo""
Vítám variace jeho masáží, dle momentálního mého rozpoložení-
Někdy jemnější, jindy umí přitlačit a zmáčknout přesně tam, kde je potřeba. Také mi nejednou napravil, co se zrovna ozývalo. Navíc si velice cením i jeho výkladu možných orgánových souvislostí a celkového přehledu psychosomatiky.
Mohu jen doporučit!